II kolejka spotkań Futsal Ligi zapowiada się bardzo interesująco. W grupie A naprzeciw siebie staną zawodnicy z 23 Ślaskiego Pułku Artylerii i Balckcocks. Ci pierwsi po pewnym pierwszym zwycięstwie nie zamierzają zwalniać tempa, natomiast “Cietrzewie” chcą jak najszybciej się zrehabilitować po minimalnej przegranej. W drugim meczu tej grupy Tygrysy chcąc zachować szansę na wysokie rozstawienie przed ćwierćfinałami, muszą po prostu wygrać z Nosaczami, a smaczku doda pojedynek najlepszego zawodnika (Wojciecha Ostrowskiego – KS Tygrysy) z najlepszym bramkarzem (Przemkiem Karpiakiem – Nosacze) pierwszej kolejki.

W grupie B rozpędzone “Gwiazdy”, które wystąpią już w pełnym składzie, zmierzą się z drużyną z Wykrot. Drużyna, która wygra mecz, będzie miała 90% szans na wyjście z grupy z pierwszego miejsca. Więc stawka meczu jest wysoka. A na początek dnia zagrają dwie drużyny z wielkimi ambicjami, które jednak przegrały swoje pierwsze mecze. Automatyka BKS Bolesławiec podejmie Blaisa & Megamaszyny, a przegrany tego spotkania prawdopodobnie w ćwierćfinale spotka się z drużyną , która w grupie A zajmie I miejsce.

 

Mecze rozpoczynamy o godz. 11.20 na hali przy ul. Jana Pawła II 38c. Wszystkich kibiców piłki nożnej serdecznie zapraszamy!

Comments

comments

Posted in Futsal Liga