Już jutro, w mikołajkową niedzielę (6 grudnia) rozpoczniemy III edycję Futsal Ligi. Po raz pierwszy rozgrywki będą toczyły się na dwóch poziomach

W Wooden Garden Ekstraklasie zobaczymy zespoły, które grały w zeszłym sezonie: Chłopaki do Wzięcia (mistrz), Blaise & Megamaszyny, Salon Fryzjerski “Sebo”, KS Kolonia trochę Warta, Young Boys Bolesławiec i FcPoNalewce. W składach drużyn doszło do licznych zmian, więc liga będzie ciekawa.

W Futsal I Lidze zagrają ubiegłoroczni spadkowicze – Piłkarskie Asy – oraz 5 nowych zespołów: FC Ocice, FC Przecinaki Gierałtów, FC Ulani, Stare Jaroszowice i Young Stars Gromadka. De ekstraklasy awansują dwa najelpsze teamy.

System rozgrywek jest bardzo prosty, taki sam zarówno w Wooden Garden Ekstraklasie i Futsal I Lidze. Na początek gramy ligę “każdy z każdym” po której następuje faza pucharowa: dwa półfinały (drużyny z miejsc 1-4), mecz o 3 miejsce, finał oraz dwumecz o miejsce 5 (drużyny z miejsc 5-6).

Niestety, wszystkie mecze odbędą się bez udziału publiczności, która zawsze była elementem dodanym naszej Futsal Ligi. Postaramy się, aby w najbliższym czasie mecze były odstępne online.

Comments

comments

Posted in Futsal Liga