Już jutro, w niedzielę od godz. 16.20 rozpocznie się II kolejka spotkań Futsal Ligi. Czy dojdzie do niespodzianek, sensacji a może kontrowersji? Przyjrzyjmy się bliżej zaplanowanym spotkaniom.

Godz. 16.20, Chłopaki do Wzięcia – Auto Części Zabobrze
Faworyt wydaje się być jeden. Niezwykle bramkostrzelne Chłopaki jednak będą mieli trudniejsze zadanie, niż w poprzedniej kolejce. Auto Części Zabobrze wydają się być lepszym zespołem od Kolonii. Nie powinniśmy zobaczyć dwucyfrowego wyniku, ale mecz walki. Każdy inny wynik niż wygrana Chłopaków będzie niespodzianką.

Godz. 17.10, Piłkarskie Asy – Powiatowi Smakosz Alkoholi
W tym meczu raczej dajemy większe szanse Smakoszom. Mimo, ze grają pierwszy raz w Futsal Lidze, to zgranie z boisk trawiastych może procentować na tle Asów, którym jednak waleczności nie można odmówić. Jak na zespół poskładany z kolegów, to grają całkiem nieźle. ale czy to wystarczy na Smakoszy?

Godz. 18.00, Stare Jaroszowice – Young Boys Bolesławiec
To może być jeden z ciekawszych meczów tego dnia. Po falstarcie w I kolejce Stare Jaroszowice, aby myśleć o grupie mistrzowskiej nie mogą pozwolić sobie już na stratę punktów, szczególnie z mocnymi zespołami. Young Boysi, grający szybki, ładny futbol, będą chcieli zainkasować 3 punkty, które zbliżą ich do grupy mistrzowskiej, choć te najważniejsze mecze jeszcze przed nimi. Jeśli Stare Jaroszowice nie popełnią tylu błędów co w pierwszy meczu, powinniśmy być świadkami dobrego spotkania.

Godz. 18.50, FC Ulani – Blaise & Megamaszyny
Młodzi gniewni zmierzą się z doświadczonymi, choć w zmienionym składzie, Megamaszynami. Po FC Ulani możemy spodziewać się walki o każdy centymetr boiska, o Megamaszynach nie możemy nic powiedzieć, bo w pierwszej kolejce pauzowały. Ale wiemy, że przed startem ligi wzmocnili się kilkoma zawodnikami “zagranicznymi”, co rozumiemy przez piłkarzy spoza naszego rejonu. zapowiada się hit kolejki.


Godz. 19.40, KS Kolonia Bolesławiec – Starzy ale jarzy
Kolonia musi się odbudować po srogim laniu od Chłopaków. Ale nie będzie łatwo, bo Starzy ale jarzy, to zespół, który zaskoczył chyba wszystkich. W dosyć wąskim składzie pokonał Stare Jaroszowice i niespodziewanie może namieszać w tej grupie, a słuchy chodzą, że jeszcze się wzmacniają, więc poważnie myślą o awansie do grupy mistrzowskiej. Na korzyść Kolonii działa szeroka kadra meczowa. Będzie ciekawie.

Comments

comments

Posted in Futsal Liga