W niedziele rozegraliśmy II kolejkę spotkań w Wooden Garden Ekstraklasie. mecze były na prawdę ekscytujące. W grupie A klaruje się sytuacja, w grupie B będzie walka do samego końca o czołowe miejsca.Chłopaki do Wzięcia – Auto Części Zabobrze 4:3
Przed spotkaniem mogło sięwydawać, że zwycięstwo Chłopaków to tylko formalność. Ale w Auto Częściach Zaborze pojawił się w tej kolejce Adrian Kulesza, który do spółki z pozostałymi zawodnikami postawił trudne warunki gry faworytom ligi. Nie było to jednostronne widowisko, ale wynik może nieco zmylić, bowiem ostatnia bramka dla Auto Części padał na ułamki sekund przed końcem spotkania a (nie)szczęśliwym zdobywcą owego gola był Cezary Purta – bramkarz chłopaków do Wzięcia.
MVP meczu: Adrian Kulesza (Auto Części Zabobrze) – eval. 18
Piłkarskie Asy – Powiatowi Smakosze Alkoholi 2:2
jeszcze o godz. 14.15 mecz ten stał pod znakiem zapytania, albowiem z obozu Asów dochodziły informacje, że mogą się nie zebrać. jednak byłą to z pewnością zasłona dymna, bo stawili się na mecz w praktycznie w komplecie. Spotkanie mogło się podobać. Więcej z gry miały Asy, a nie do zatrzymania był tego dnia Mateusz Pałka. Mimo optycznej przewagi, Smakosze byli skuteczniejsi tego dnia. oddali dwa razy mniej strzałów na bramkę, a jednak wystarczyło to na remis.
MVP meczu: Mateusz Pałka (Piłkarskie Asy) – eval. 16Stare Jaroszowice – Young Boys Bolesławiec 3:6
To spotkanie miła bardzo rwany przebieg. Na początku przeważali Young Boysi i wypracowali sobie dwubramkową przewagę, następnie Stare Jaroszowice doszły do głosu i było 2:3 dla Boysów. Mecz się wyrównał. Wystarczyło kilka chwil nieuwagi i padły dwa szybkie gole dla Boysów, którzy zdecydowanie wybyli chęć do gry swoim przeciwnikom. Następnie dołożyli jeszcze jedno trafienie i pewnie wygrali 3:6.
MVP meczu: Dorian Latała (Young Boys Bolesławiec) – eval. 10FC Ulani – Blaise & Megamaszyny 4:1
Mecz kolejki nie zawiódł. Ulani zdominowali plac gry, byli tego dnia szybsi, konkretniejsi i wszędzie było ich pełno. Megamaszynom zabrakło paliwa. Wielu nowych zawodników zakontraktował tym sezonie Blaise i to niestety było widoczne. Zespół nie do końca się rozumiał. A Ulani to wykorzystali w najlepszy dla siebie sposób i tak po cichutku możemy mówić tu o walce o podium ligi.
MVP meczu: Karol Borowski (FC Ulani) – eval. 16KS Kolonia Bolesławiec – Starzy ale jarzy 0:13
można by powiedzieć, że kolonia gra na równym poziomie. Niestety w negatywnym znaczeniu. Drugi raz z rzędu stracili 13 bramek. Starzy ale jarzy byli bezlitośni i rozłożyli na łopatki rywali. Kolonia zdecydowanie musi się poprawić w grze, żeby nawiązać walkę w grupie spadkowej, gdyż z tą grą raczej nie mają większych szans na awans do grupy mistrzowskiej. Starzy ale jarzy wręcz przeciwnie. Prezentując taką grę mogą myśleć powoli o grupie mistrzowskiej, choć dopiero przed nimi spotkania, które zweryfikują ich plany.
MVP meczu: Dawid Wadziński (Starzy ale jarzy) – eval .23“Piątka” kolejki – została zdominowana przez zawodników Starych ale jarych. Nie może to dziwić, bo jako zespół wywindowali statystki na wysoki poziom (eval .drużyny 99 – chyba rekord):

  1. Krzysztof Cukiernik (Starzy ale jarzy) – 100% skuteczności
  2. Filip Ziobrowski (Starzy ale jarzy) – eval. 17
  3. Adrian Kulesza (Auto Części Zabobrze) – eval. 18
  4. Remigiusz Buchowski (Starzy ale jarzy) – eval. 21
  5. Denis Wadziński (Starzy ale jarzy) – eval. 23


kolejka II – wartości średnie
na drużynę
strzały oddane26,1
strzały celne12,8
strzały niecelne13,3
bramki3,8
asysty1,2
odbiory15,3
straty30,4
falue3,4
zółte kartki0,3
czerwone kartki0,0
eval. 12,9
kolejka II
śr. eval. na zawodnika1,64
kolejka II
skuteczność bramkarzy70,31%
skuteczność piłkarzy
(bramki/oddane strzały)
14,56%


Comments

comments

Posted in Futsal Liga