W grupie A sytuacja wydaje się być klarowna. Mamy 3 zespoły z 6 punktami i 3 zespoły bez dorobku punktowego. Ale to nie oznacza, że nie będzie ciekawie. W grupie B się porobiło. Tam jeszcze nic niewiadomo.


III kolejkę zaczniemy od mocnego uderzenia. O 16.20 lider grupy B – FC Ulani zagra z mistrzami Futsal Ligi (FcPoNalewce), dla których będzie to mecz praktycznie o wszystko. Zapowiada się walka.


Drugim meczem dnia będzie spotkanie Starych Jaroszowic z Chłopakami do Wzięcia. Teoretycznie Stare Jaroszowice mają jeszcze szansę na awans do grupy mistrzowskiej, ale musiały by dziś pokonać Chłopaków, co wydaje się zadaniem z tych niemożliwych. Ale piłka już nie takie cuda widziała, szczególnie na hali. Początek meczu o 17.10


Trzeci mecz dnia, to pojedynek drużyn, które raczej zagrają w drugiej części sezonu w grupie spadkowej i będą walczyły o utrzymanie w ekstraklasie. Auto Części Zabobrze i KS Kolonia Bolesławiec, choć ekipa Auto Części może się jeszcze pokusić o walkę o pierwsze 3 miejsca, gdyż rozegrali dwa mecze z dwoma najsilniejszymi przeciwnikami. Początek meczu o 18.00.


O godz. 18.50 pojedynek Young Boysów z Starymi ale jarymi. Prawdziwy test dla jednych i drugich. W tym meczu okaże się, ile tak naprawdę są warte te dwa zespoły. Ci którzy wygrają, praktycznie zapewnią sobie awans i walkę o mistrzostwo.


Ostatnim meczem będzie mecz o wszystko dla Blaisa & Megamaszyn oraz Piłkarskich Asów. Remis nikogo nie satysfakcjonuje. Spodziewamy się dużo bramek i walki o każdy centymetr boiska.


Comments

comments

Posted in Informacje