TOP 10 EVAL* – zawodnicy, którzy rozegrali minimum 50% zaplanowanych spotkań (po X kolejce):

Lp.ZawodnikDrużynaŚr. Eval.ilość rozegranych meczy
1.Baszak MateuszChłopaki do Wzięcia13,8005/10
2.Kurianowicz KamilChłopaki do Wzięcia13,5008/10
3.Potyszka Marcin Salon Fryzjerski “Sebo” 11,2005/9
4.Roman GrzegorzKS Piast Wykroty10,8577/10
5.Puzio AdrianBlaise & Megamaszyny10,1437/7
6.Anioł AdrianFC Wkrętacze10,0004/8
7.Adham Alan23 Śląski Pułk Artylerii9,3339/10
8.Ziółkowski DanielChłopaki do Wzięcia8,90010/10
9.Ostrowski WojciechFcPoNalewce8,8899/9
10.Majka MarekBlaise & Megamaszyny8,7147/7

*strzały + strzały celne + (bramki x2) + asysty + odbiory – strzały niecelne – faule – straty – (żółta kartka x2) – (czerwona kartka x4)
** do klasyfikacji (nagród indywidualnych) zawodnik brany jest pod uwagę, gdy rozegra minimum 50% zaplanowanych dla jego drużyny spotkań


Skuteczność bramkarzy* (po X kolejce):

ZawodnikSkuteczność**strzały obronionestrzały w światło bramki
1.Piotrowski Michał 76,404%6889
2.Purta Cezary75,000%4256
3.Karpiak Przemysław70,755% 75106
4.Walczak Jakub70,492%4361
5. Cieślak Dominik68,067%71105
6.Szewczyk Igor67,901%5581
7.Różnicki Kacper67,391%3146
8.Zazulak Dawid66,250%5380
9.Kowalczyk Krzysztof64,000%4875
10.Burdza Mariusz61,039%94154
11.Kaźmierczak Bartosz59,375%1932
12.Dutkiewicz Kamil58,333%2136
13.Cyrulak Paweł57,500%69120
14.Blicharski Wojciech56,364%3155
15.Arsiuta Ernest48,649%1837
Grabarz Marcel92,593%2527
Skóra Konrad85,714%1214
Trembacz Jakub75,862%2229
Kamola Partyk72,727%811
Fila Mateusz70,588%1217
Wejk Marcin57,143%47
Bram Mariusz55,556%59
Szewczyk Piotr55,556%59
Kojder Bartosz53,846%713
Skrok Jacek43,750%716
Ferlewicz Mateusz23,529%417

* do klasyfikacji końcowej będą brani zawodnicy, którym strzelano minimum 30 razy w światło bramki

** stosunek strzałów obronionych do strzałów skierowanych w światło bramki wyrażony w procentach


Klasyfikacja (TOP 10) najlepszych strzelców Futsal Ekstraklasy 2019/2020

Lp.ZawodnikDrużynailość bramek
1.Kamil KurianowiczChłopaki do Wzięcia19
2.Ziółkowski DanielChłopaki do Wzięcia16
3.Roman GrzegorzKS Piast Wykroty15
4.Kwoczka JakubYoung Boys Bolesławiec14
5.Majka MarekBlaise & Megamaszyny13
Kałużyński Dawid23 Śląski Pułk Artylerii13
7.Turko AdamKS Piast Wykroty12
8.Baszak MateuszChłopaki do Wzięcia11
Ostrowski WojciechFcPoNalewce11
10.Potyszka MarcinSalon Fryzjerski “Sebo”10
Puzio AdrianBlaise & Megamaszyny10
Zimniak MateuszKS Kolonia Old Stars10

Klasyfikacja (TOP 10) najlepiej asystujących Futsal Ekstraklasy 2019/2020

LpZawodnikDrużynaIlość asyst
1.Turko AdamKS Piast Wykroty11
2.Roman GrzegorzKS Piast Wykrotyt10
3.Daniel ZiółkowskiFC Chłopaki do Wzięcia9
4.Kałużyński Dawid23 Śląski Pułk Artylerii8
Górski Dawid 23 Śląski Pułk Artylerii 8
6.Maliutin NykolaiFC Chłopaki do Wzięcia7
Małecki OskarFC Chłopaki do Wzięcia7
8.Kwoczka JakubYoung Boys Bolesławiec6
9.Kurianowicz KamilFC Chłopaki do Wzięcia5
Kowalonek DawidYoung Boys Bolesławiec5
Róg DamianFcPoNalewce5
Anioł AdrianFC Wkrętacze5
Zagórski FilipBlaise & Megamaszyny5

*asysta – podanie, po którym bezpośrednio (przy użyciu jednego kontaktu) zawodnik zdobędzie bramkę


TOP 10 – żółte kartki

LpZawodnikDrużynaIlość
1.Puzio AdrianBlaise & Megamaszyny3
Różnicki SebastianSalon Fryzjerski “Sebo”3
3.Jaskot DawidBlackcocks2
Szwedo BłażejBlaise & Megamaszyny2
Purta Cezary23 Śląski Pułka Artylerii2
Róg DamianFcPoNalewce2
7.Karpiak PrzemysławPiłkarskie Asy1
Prazmowski RafałKS Piast Wykroty1
Gola DanielKS Piast Wykroty1
Dul PawełKS Kolonia Ols Stars1
Skrok PawełFcPoNalewce1
Fila PiotrFcPoNalewce1
Kurianowicz KamilFC Chłopaki do Wzięcia1
Jaskot DawidBlackcocks1
Szwed RafałFC Wkrętacze1
Piotrowski MichałChłopaki do Wzięcia1
Walczak JakubBlaise & Megamaszyny1
Ferlewicz MateuszBlackcocks1
Różnicki KacperSalon Fryzjerski “Sebo”1
Zimniak MateuszKS Kolonia Old Stars1
Szwed RafałFC Wkrętacze1
Kojder Bartosz23 Ślaski Pułk Artylerii1
Borucki ErwinKS Kolonia Old Stars1
Turko AdamKS Piast Wykroty1
Dudzic DawidBlackcocks1
Latała DorianYoung Boys Bolesławiec1

TOP 10 – czerwone kartki

LpZawodnikDrużynaIlość
1Garczarek TomaszFC Wkrętacze1
Szwedo BłażejBlaise & Megamaszyny1
Ostrowski WojciechFcPoNalewce1
Piotrowski MichałChłopaki do Wzięcia1