TOP 10 EVAL* – zawodnicy, którzy rozegrali minimum 50% zaplanowanych spotkań (po VIII kolejce):

Lp.ZawodnikDrużynaŚr. Eval.ilość rozegranych meczy
1.Kurianowicz KamilChłopaki do Wzięcia14,1437/8
2.Baszak MateuszChłopaki do Wzięcia13,8005/8
3.Puzio AdrianBlaise & Megamaszyny11,5006/6
4.Roman Grzegorz KS Piast Wykroty 11,2006/8
Potyszka Marcin Salon Fryzjerski “Sebo” 11,2005/6
6. Medyński MateuszYoung Boys Bolesławiec11,0005/8
7.Szydlarski DominikKS Piast Wykroty10,2504/8
8.Ziółkowski DanielChłopaki do Wzięcia10,1258/8
9.Adham Alan23 Śląski Pułk Artylerii9,8577/8
10.Majka MarekBlaise & Megamaszyny9,3346/6

*strzały + strzały celne + (bramki x2) + asysty + odbiory – strzały niecelne – faule – straty – (żółta kartka x2) – (czerwona kartka x4)
** do klasyfikacji (nagród indywidualnych) zawodnik brany jest pod uwagę, gdy rozegra minimum 50% zaplanowanych dla jego drużyny spotkań


Skuteczność bramkarzy* (po VIII kolejce):

ZawodnikSkuteczność**strzały obronionestrzały w światło bramki
1.Jakub Walczak78,000%3950
2.Piotrowski Michał 76,119%5167
3.Purta Cezary72,973%2737
4.Karpiak Przemysław70,370% 5781
5.Cieślak Dominik68,367%6798
6.Szewczyk Igor67,901%5581
7.Zazulak Dawid64,865%4874
8.Kowalczyk Krzysztof64,000%4875
9.Różnicki Kacper63,889%2336
10.Burdza Mariusz59,286%83140
11.Dutkiewicz Kamil58,333%2136
12.Cyrulak Paweł56,667%5190
13.Blicharski Wojciech56,364%3155
Bram Mariusz55,556%59
Szewczyk Piotr55,556%59
Trembacz Jakub90,909%1011
Kaźmierczak Bartosz63,636%1422
Grabarz Marcel92,857%1314
Kamola Partyk72,727%811
Skóra Konrad83,333%1012
Fila Mateusz70,588%1217
Skrok Jacek43,750%716
Arsiuta Ernest43,478%1023
Kojder Bartosz50,000%24

* do klasyfikacji końcowej będą brani zawodnicy, którym strzelano minimum 30 razy w światło bramki

** stosunek strzałów obronionych do strzałów skierowanych w światło bramki wyrażony w procentach


Klasyfikacja (TOP 10) najlepszych strzelców Futsal Ekstraklasy 2019/2020

Lp.ZawodnikDrużynailość bramek
1.Kamil KurianowiczChłopaki do Wzięcia17
2.Roman GrzegorzKS Piast Wykroty14
Ziółkowski DanielChłopaki do Wzięcia14
4.Baszak MateuszChłopaki do Wzięcia11
Turko AdamKS Piast Wykroty11
Kwoczka JakubYoung Boys Bolesławiec11
7.Potyszka MarcinSalon Fryzjerski “Sebo”10
Puzio AdrianBlaise & Megamaszyny10
Majka MarekBlaise & Megamaszyny10
10.Fila MateuszFcPoNalewce9
Latała DorianYoung Boys Bolesławiec9
Szydlarski DominikKS Piast Wykroty9
Zimniak MateuszKS Kolonia Old Stars9

Klasyfikacja (TOP 10) najlepiej asystujących Futsal Ekstraklasy 2019/2020

LpZawodnikDrużynaIlość asyst
1.Turko AdamKS Piast Wykroty10
Roman GrzegorzKS Piast Wykrotyt10
3.Kałużyński Dawid23 Śląski Pułk artylerii7
Daniel ZiółkowskiFC chłopaki do Wzięcia7
5.Małecki OskarFC Chłopaki do Wzięcia6
Kwoczka JakubYoung Boys Bolesławiec6
Maliutin NykolaiFC Chłopaki do Wzięcia6
8.Zagórski FilipBlaise & Megamaszyny5
Kurianowicz KamilFC Chłopaki do Wzięcia5
Kowalonek DawidYoung Boys Bolesławiec5

*asysta – podanie, po którym bezpośrednio (przy użyciu jednego kontaktu) zawodnik zdobędzie bramkę


TOP 10 – żółte kartki

LpZawodnikDrużynaIlość
1.Jaskot DawidBlackcocks2
Szwedo BłażejBalise & Megamaszyny2
3.Karpiak PrzemysławPiłkarskie Asy1
Prazmowski RafałKS Piast Wykroty1
Gola DanielKS Piast Wykroty1
Dul PawełKS Kolonia Ols Stars1
Skrok PawełFcPoNalewce1
Fila PiotrFcPoNalewce1
Kurianowicz KamilFC Chłopaki do Wzięcia1
Róg DamianFcPoNalewce1
Jaskot DawidBlackcocks1
Szwed RafałFC Wkrętacze1
Piotrowski MichałChłopaki do Wzięcia1
Walczak JakubBlaise & Megamaszyny1
Ferlewicz MateuszBlackcocks1
Różnicki KacperSalon Fryzjerski “Sebo”1
Różnicki SebastianSalon Fryzjerski “Sebo”1
Puzio AdrianBlaise & Megamaszyny1
Zimniak MateuszKS Kolonia Old Stars1
Szwed RafałFC Wkrętacze1
Kojder Bartosz23 Ślaski Pułk Artylerii1
Borucki ErwinKS Kolonia Old Stars1

TOP 10 – czerwone kartki

LpZawodnikDrużynaIlość
1Garczarek TomaszFC Wkrętacze1