23 Śląski Pułk Artylerii vs All Stars

19-01-2019 19:00

Statystyka meczu

29
Strzały
20
8
Strzały celne
8
2
Faule
8
1
Żółte kartki
0
18
Eval. drużyny
14

Skuteczność bramkarzy: Wojciech Blicharski - 33,33% (1/3), Krzysztof Kowalczyk - 83,33% (5/6), Kacper Różnicki - 62,5 (5/8), MVP meczu - Nykolay Maliutin

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Artur Lipiński00000000
Tomasz Derewiński20000000
Wojciech Blicharski000000010
Jacek Bochnia952000014
Alan Adham60000000
Michał Sobolewski00000000
Michał Pawłowski10000000
Eryk Kliwak113102104
Łącznie29830210118
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Radosław Szajwaj11103001
Dawid Górski851000012
Dawid Kałużyński51101003
Mikołaj Maliutin0000100-1
Andrzej Miżdal10000000
Filip Zagórski11002000
Kacper Różnicki000000050
Kamil Kozak2000100-1
Mateusz Mucha20000000
Łącznie20830800514

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com