19-01-2019 19:00

Skuteczność bramkarzy: Wojciech Blicharski - 33,33% (1/3), Krzysztof Kowalczyk - 83,33% (5/6), Kacper Różnicki - 62,5 (5/8), MVP meczu - Nykolay Maliutin

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleStratyŻółte kartkiCzerwone kartkiOdbiory/przechwytyStrzały obronioneEval.
Artur Lipiński00000000
Tomasz Derewiński20000000
Wojciech Blicharski000000010
Jacek Bochnia952000014
Alan Adham60000000
Michał Sobolewski00000000
Michał Pawłowski10000000
Eryk Kliwak113102104
Łącznie29830210118
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleStratyŻółte kartkiCzerwone kartkiOdbiory/przechwytyStrzały obronioneEval.
Radosław Szajwaj11103001
Dawid Górski851000012
Dawid Kałużyński51101003
Mikołaj Maliutin0000100-1
Andrzej Miżdal10000000
Filip Zagórski11002000
Kacper Różnicki000000050
Kamil Kozak2000100-1
Mateusz Mucha20000000
Łącznie20830800514

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *