01-12-2018 13:50
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Artur Lipiński000000000
Tomasz Derewiński611000040
Albert Faryna630100070
Krzysztof Kowalczyk00000009
Michał Sobolewski211110040
Maciej Trochimczuk10531200150
Michał Pawłowski110000010
Eryk Kliwak8641000190
Łącznie331794300509
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Bartosz Kaźmierczak00000007
Damian Róg100000000
Damian Wypchło000000000
Ernest Skóra621000060
Konrad Skóra332210090
Krzysztof Ziembikiewicz000000000
Wojciech Ostrowski8820000200
Przemek Herdzik310000020
Patryk Skrok000000000
Łącznie211452100377

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *