23 Śląski Pułk Artylerii vs KS Tygrysy

01-12-2018 13:50

Statystyka meczu

33
Strzały
21
16
Strzały celne
14
4
Asysty
2
3
Faule
1
55
Eval. drużyny
37
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Artur Lipiński000000000
Tomasz Derewiński611000004
Albert Faryna630100007
Krzysztof Kowalczyk00000009
Michał Sobolewski211110004
Maciej Trochimczuk10531200015
Michał Pawłowski110000001
Eryk Kliwak8641000019
Łącznie331794300950
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Bartosz Kaźmierczak00000007
Damian Róg100000000
Damian Wypchło000000000
Ernest Skóra621000006
Konrad Skóra332210009
Krzysztof Ziembikiewicz000000000
Wojciech Ostrowski8820000020
Przemek Herdzik310000002
Patryk Skrok000000000
Łącznie211452100737

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com