All Stars vs KS Piast Wykroty

15-12-2018 13:50

Statystyka meczu

37
Strzały
22
14
Strzały celne
10
1
Asysty
1
4
Faule
7
31
Eval. drużyny
23

Skuteczność bramkarzy: Kacper Różnicki - 50,00% (5/10 strzałów obronionych), Mieczysław Chochel - 78,57% (11/14 strzałów obronionych), MVP meczu - Łukasz Majka

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Radosław Szajwaj10001000-1
Dawid Górski740000008
Dawid Kałużyński830000006
Mikołaj Maliutin710010001
Józef Stempak00000000
Andrzej Miżdal110000002
Filip Zagórski632010009
Kacper Różnicki00000005
Krzysztof Szymański300110000
Mateusz Mucha421000006
Łącznie371431400531
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Adam Turko210000000
Bogdan Ciaciek110000002
Daniel Gola20003000-3
Grzegorz Roman4330100011
Grzegorz Staniów100000000
Łukasz Majka422020006
Mateusz Kleszczyński210000002
Mieczysław Chochel000000011
Paweł Urbaniak620100005
Bartłomiej Mielnik000000000
Łącznie2210516001123

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com