15-12-2018 13:50

Skuteczność bramkarzy: Kacper Różnicki - 50,00% (5/10 strzałów obronionych), Mieczysław Chochel - 78,57% (11/14 strzałów obronionych), MVP meczu - Łukasz Majka

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Radosław Szajwaj1000100-10
Dawid Górski740000080
Dawid Kałużyński830000060
Mikołaj Maliutin710010010
Józef Stempak00000000
Andrzej Miżdal110000020
Filip Zagórski632010090
Kacper Różnicki00000005
Krzysztof Szymański300110000
Mateusz Mucha421000060
Łącznie371431400315
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Adam Turko210000000
Bogdan Ciaciek110000020
Daniel Gola2000300-30
Grzegorz Roman4330100110
Grzegorz Staniów100000000
Łukasz Majka422020060
Mateusz Kleszczyński210000020
Mieczysław Chochel000000011
Paweł Urbaniak620100050
Bartłomiej Mielnik000000000
Łącznie2210516002311

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *