15-12-2018 13:50

Skuteczność bramkarzy: Kacper Różnicki - 50,00% (5/10 strzałów obronionych), Mieczysław Chochel - 78,57% (11/14 strzałów obronionych), MVP meczu - Łukasz Majka

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleStratyŻółte kartkiCzerwone kartkiOdbiory/przechwytyStrzały obronioneEval.
Radosław Szajwaj10001000-1
Dawid Górski740000008
Dawid Kałużyński830000006
Mikołaj Maliutin710010001
Józef Stempak00000000
Andrzej Miżdal110000002
Filip Zagórski632010009
Kacper Różnicki00000005
Krzysztof Szymański300110000
Mateusz Mucha421000006
Łącznie371431400531
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleStratyŻółte kartkiCzerwone kartkiOdbiory/przechwytyStrzały obronioneEval.
Adam Turko210000000
Bogdan Ciaciek110000002
Daniel Gola20003000-3
Grzegorz Roman4330100011
Grzegorz Staniów100000000
Łukasz Majka422020006
Mateusz Kleszczyński210000002
Mieczysław Chochel000000011
Paweł Urbaniak620100005
Bartłomiej Mielnik000000000
Łącznie2210516001123

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *