Automatyka BKS Bolesławiec vs All Stars

08-12-2018 19:00

Statystyka meczu

13
Strzały
38
7
Strzały celne
10
2
Asysty
1
5
Faule
3
15
Eval. drużyny
23

Skuteczność bramkarzy: Mariusz Rutkowski - 60% (6/10 obronionych strzałów) Kacper Różnicki - 71,43% (5/7 obronionych strzałów) Zawodnik meczu (MVP) - Dawid Górski

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Sebastian Tylutki421100007
Mariusz Rutkowski00000006
Maciej Zielonka10002000-2
Sławomir Dul110100003
Dariusz Dziki111000004
Adrian Biały320010003
Radosław Karpiak00001000-1
Łukasz Graczyk310000002
Marcin Szaja00001000-1
Łącznie13722500615
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Dawid Górski1021000006
Dawid Kałużyński732000007
Mikołaj Maliutin431000008
Andrzej Miżdal400000000
Filip Zagórski810110002
Kacper Różnicki00000005
Krzysztof Szymański510020000
Łącznie381041300523

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com