08-12-2018 19:00

Skuteczność bramkarzy: Mariusz Rutkowski - 60% (6/10 obronionych strzałów) Kacper Różnicki - 71,43% (5/7 obronionych strzałów) Zawodnik meczu (MVP) - Dawid Górski

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleStratyŻółte kartkiCzerwone kartkiOdbiory/przechwytyStrzały obronioneEval.
Sebastian Tylutki421100007
Mariusz Rutkowski00000006
Maciej Zielonka10002000-2
Sławomir Dul110100003
Dariusz Dziki111000004
Adrian Biały320010003
Radosław Karpiak00001000-1
Łukasz Graczyk310000002
Marcin Szaja00001000-1
Łącznie13722500615
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleStratyŻółte kartkiCzerwone kartkiOdbiory/przechwytyStrzały obronioneEval.
Dawid Górski1021000006
Dawid Kałużyński732000007
Mikołaj Maliutin431000008
Andrzej Miżdal400000000
Filip Zagórski810110002
Kacper Różnicki00000005
Krzysztof Szymański510020000
Łącznie381041300523

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *