08-12-2018 19:00

Skuteczność bramkarzy: Mariusz Rutkowski - 60% (6/10 obronionych strzałów) Kacper Różnicki - 71,43% (5/7 obronionych strzałów) Zawodnik meczu (MVP) - Dawid Górski

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Sebastian Tylutki421100070
Mariusz Rutkowski00000006
Maciej Zielonka1000200-20
Sławomir Dul110100030
Dariusz Dziki111000040
Adrian Biały320010030
Radosław Karpiak0000100-10
Łukasz Graczyk310000020
Marcin Szaja0000100-10
Łącznie13722500156
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Dawid Górski1021000060
Dawid Kałużyński732000070
Mikołaj Maliutin431000080
Andrzej Miżdal400000000
Filip Zagórski810110020
Kacper Różnicki00000005
Krzysztof Szymański510020000
Łącznie381041300235

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *