Automatyka BKS Bolesławiec vs Blaise & Megamaszyny

15-12-2018 11:20

Statystyka meczu

25
Strzały
18
14
Strzały celne
14
3
Asysty
3
6
Faule
8
32
Eval. drużyny
33

Skuteczność bramkarzy: Dawid Kizyma - 64,28% (9/14 obronionych strzałów), Jakub Walczak - 78,57% (11/14 obronionych strzałów), MVP meczu - Oskar Pochwała

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Sebastian Tylutki32121007
Maciej Zielonka661000014
Tomasz Jasiński32010005
Dawid Kizyma00001009
Sławomir Dul10000000
Dariusz Dziki4100300-1
Artur Spraski42101005
Radosław Karpiak41000002
Łącznie251433600932
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Damian Kotwica1100300-1
Jakub Walczak000000011
Marek Majka53003003
Oskar Pochwała532210011
Damian Oleś22101005
Krystian Smolarek552100015
Łącznie1814538001133

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com