BLACKCOCKS vs KS Tygrysy

19-01-2019 17:20

Statystyka meczu

12
Strzały
36
5
Strzały celne
24
1
Asysty
2
1
Faule
3
16
Eval. drużyny
71

Skuteczność bramkarzy" Dominik Cieślak - 47,83% (11/23), Bartosz Każmierczak - 40% (2/5), MVP meczu - Konrad Skóra

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Kamil Dutkiewicz0000100-1
Tomasz Dutkiewicz10000000
Maciek Pawlik632000010
Daniel Poloczek21110005
Dawid Dudzic31000002
Dominik Cieślak0000000120
Łącznie125311001216
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Bartosz Kaźmierczak000000020
Damian Wypchło43101007
Konrad Skóra1596100031
Wojciech Ostrowski1072120017
Przemek Herdzik22200008
Patryk Skrok53100008
Łącznie3624122300271

Comments

comments

5 thoughts on “BLACKCOCKS vs KS Tygrysy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com