19-01-2019 17:20

Skuteczność bramkarzy" Dominik Cieślak - 47,83% (11/23), Bartosz Każmierczak - 40% (2/5), MVP meczu - Konrad Skóra

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Kamil Dutkiewicz0000100-1
Tomasz Dutkiewicz10000000
Maciek Pawlik632000010
Daniel Poloczek21110005
Dawid Dudzic31000002
Dominik Cieślak0000000012
Łącznie125311001612
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Bartosz Kaźmierczak000000002
Damian Wypchło43101007
Konrad Skóra1596100031
Wojciech Ostrowski1072120017
Przemek Herdzik22200008
Patryk Skrok53100008
Łącznie3624122300712

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *