19-01-2019 17:20

Skuteczność bramkarzy" Dominik Cieślak - 47,83% (11/23), Bartosz Każmierczak - 40% (2/5), MVP meczu - Konrad Skóra

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Kamil Dutkiewicz0000100-1
Tomasz Dutkiewicz10000000
Maciek Pawlik632000010
Daniel Poloczek21110005
Dawid Dudzic31000002
Dominik Cieślak0000000012
Łącznie125311001612
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Bartosz Kaźmierczak000000002
Damian Wypchło43101007
Konrad Skóra1596100031
Wojciech Ostrowski1072120017
Przemek Herdzik22200008
Patryk Skrok53100008
Łącznie3624122300712

Comments

comments



Pozostaw odpowiedź Damian W. Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *