08-12-2018 17:20

Skuteczność bramkarzy: Dominik Cieślak - 86,67% (13/15 strzałów obronionych), Przemek Karpiak - 88,89% (8/9 strzałów obronionych) Zawodnik meczu (MVP) - Patryk Pirożek

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Kamil Dutkiewicz220010030
Tomasz Dutkiewicz110000020
Maciek Pawlik730000060
Daniel Poloczek321000060
Mateusz Ferlewicz1000100-10
Dawid Dudzic2100300-10
Patryk Cieślak100000000
Dominik Cieślak000000013
Łącznie179105001513
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Bartosz Berny4100110-10
Dariusz Hetnar4100310-30
Emil Karpiak510000020
Gracjan Kozak730000060
Henryk Wiktorowski731000080
Patryk Pirożek11610000140
Przemek Karpiak00000008
Łącznie381520420268

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *