BLACKCOCKS vs Nosacze

08-12-2018 17:20

Statystyka meczu

17
Strzały
38
9
Strzały celne
15
5
Faule
4
0
Żółte kartki
2
15
Eval. drużyny
26

Skuteczność bramkarzy: Dominik Cieślak - 86,67% (13/15 strzałów obronionych), Przemek Karpiak - 88,89% (8/9 strzałów obronionych) Zawodnik meczu (MVP) - Patryk Pirożek

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Kamil Dutkiewicz220010003
Tomasz Dutkiewicz110000002
Maciek Pawlik730000006
Daniel Poloczek321000006
Mateusz Ferlewicz10001000-1
Dawid Dudzic21003000-1
Patryk Cieślak100000000
Dominik Cieślak000000013
Łącznie179105001315
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Bartosz Berny41001100-1
Dariusz Hetnar41003100-3
Emil Karpiak510000002
Gracjan Kozak730000006
Henryk Wiktorowski731000008
Patryk Pirożek11610000014
Przemek Karpiak00000008
Łącznie381520420826

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com