01-02-2020 19:50

Statystyka gracza

Ilość Wydarzenie Czas
Marek Majka 3 Bramka
Adrian Puzio 1 Bramka
Błażej Szwedo 1 Asysta
Krystian Smolarek 1 Asysta
Błażej Szwedo 2 Odbiór
Damian Oleś 1 Odbiór
Filip Zagórski 5 Odbiór
Marek Majka 2 Odbiór
Adrian Puzio 5 Odbiór
Damian Dobiech 2 Odbiór
Krystian Smolarek 2 Odbiór
Jakub Walczak 3 Strata
Oskar Ilczyna 1 Strata
Błażej Szwedo 3 Strata
Damian Oleś 3 Strata
Filip Zagórski 5 Strata
Marek Majka 4 Strata
Adrian Puzio 4 Strata
Krystian Smolarek 3 Strata
Marek Majka 5 Faul/błąd
Adrian Puzio 3 Faul/błąd
Adrian Puzio 2 Yellow Card
Błażej Szwedo 1 Czerwona kartka

Statystyka meczu

2
AsystyAsysty
3
26
Strzały oddane
18
14
Strzały celne
11
8
Faule
6
2
Żółte kartkiŻółte kartki
0
1
Czerwone kartkiCzerwone kartki
0
26
Straty
32
18
Przechwyty/odbiory
13
14
Eval.
14

MVP meczu: Kamil Kurianowicz - eval. 9, skuteczność bramkarzy: Michał Piotrowski - 71,43% (10/14), Jakub Walczak - 36,36% (4/11)

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Adrian Puzio5310543202
Błażej Szwedo3301230012
Damian Dobiech2100200004
Damian Oleś200013000-2
Filip Zagórski2100550002
Jakub Walczak000003000-34
Krystian Smolarek4301130005
Marek Majka8330245005
Oskar Ilczyna000001000-1
Łącznie2614421826821144
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Daniel Ziółkowski4212043001
Ernest Skóra2100111001
Kamil Kurianowicz3320441009
Konrad Skóra100016000-5
Michał Piotrowski000004000-410
Mikołaj Maliutin3221490004
Oskar Małecki5320341008
Łącznie18117313326001410

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *