21-12-2019 20:40

Statystyka gracza

Czas Wydarzenie Ilość
Odbiór 1 Patryk Skrok
Strata 5 Patryk Skrok
Faul/błąd 1 Patryk Skrok
Bramka 1 Mateusz Fila
Strata 3 Mateusz Fila
Odbiór 4 Mateusz Fila
Strata 1 Piotr Fila
Odbiór 2 Piotr Fila
Faul/błąd 1 Piotr Fila
Odbiór 1 Wojciech Ostrowski
Strata 6 Wojciech Ostrowski
Faul/błąd 2 Wojciech Ostrowski
Bramka 2 Adrian Paryś
Odbiór 2 Adrian Paryś
Strata 2 Adrian Paryś
Strata 3 Mariusz Burdza

Statystyka meczu

5
AsystyAsysty
0
31
Strzały oddane
22
19
Strzały celne
17
5
Faule
4
1
Żółte kartkiŻółte kartki
0
13
Straty
20
12
Przechwyty/odbiory
10
57
Eval.
26

MVP meczu - Daniel Ziółkowski (eval. 16), Skuteczność bramkarzy: Konrad Skóra - 81,82% (9/11), Michał Piotrowski - 83,33 (5/6), Mariusz Burdza - 42,11% (8/19)

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Daniel Ziółkowski54312100016
Ernest Skóra53302210011
Kamil Kurianowicz4331151106
Konrad Skóra63002220049
Mateusz Baszak4221110009
Michał Piotrowski11000110005
Oskar Małecki63024100011
Łącznie311911512135105714
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Adrian Paryś2220220008
Mariusz Burdza210003000-18
Mateusz Fila76104130015
Patryk Skrok320015100-1
Piotr Fila000211000
Wojciech Ostrowski8600162005
Łącznie2217301018700268

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *