28-12-2019 18:10

Statystyka gracza

Ilość Wydarzenie Czas
Kacper Żukowski 1 Bramka
Damian Strzelecki 2 Odbiór
Damian Wypchło 6 Strata
Jacek Kamola 2 Strata
Kacper Żukowski 4 Strata
Piotr Tencza 4 Strata
Damian Strzelecki 6 Strata
Paweł Cyrulak 1 Strata
Piotr Tencza 2 Faul/błąd
Damian Strzelecki 1 Faul/błąd
Paweł Cyrulak 1 Faul/błąd

Statystyka meczu

0
AsystyAsysty
7
10
Strzały oddane
52
6
Strzały celne
28
4
Faule
4
23
Straty
8
2
Przechwyty/odbiory
18
0
Eval.
105

MVP meczu: Adrian Puzio - eval. 25, skuteczność barmkarzy: Paweł Cyrulak - 35,71% (10/28), Jakub Walczak - 83/33% (5/6)

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Damian Strzelecki110026100-3
Damian Wypchło100006000-6
Jacek Kamola2100020000
Kacper Żukowski3210040002
Patryk Kamola0000000000
Paweł Cyrulak000001100-210
Piotr Tencza210004200-4
Tomasz Garczarek1100000002
Łącznie10610223400-1110
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Adrian Puzio138313100025
Błażej Szwedo64301010014
Damian Dobiech5210111005
Damian Oleś54332100018
Filip Zagórski3221110009
Jakub Walczak00001100005
Krystian Smolarek6211530009
Marek Majka105412010020
Mateusz Olesiński4110201005
Łącznie52281871884001055

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *