28-12-2019 17:20

Statystyka gracza

Statystyka meczu

5
AsystyAsysty
0
35
Strzały oddane
22
19
Strzały celne
10
2
Faule
2
14
Straty
19
15
Przechwyty/odbiory
8
61
Eval.
11

MVP meczu: Mateusz Zimniak - eval. 22, skuteczność bramkarzy: Krzysztof Kowalczyk - 100% (10/10), Kamil Dutkiewicz - 57,89% (11/19)

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Bartosz Kaźmierczak6001120000
Krzysztof Kowalczyk000001000-110
Marcin Zapiór53329600017
Mateusz Zimniak108401210022
Paweł Dul4301100008
Rafał Pawłowski3110310006
Mariusz Bińczycki7411011009
Łącznie35199515132006110
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Daniel Poloczek6200181000
Henryk Wiktorowski6400421009
Kamil Dutkiewicz000001000-111
Maciek Pawlik9300130005
Mateusz Ferlewicz1100120001
Tomasz Dutkiewicz000003000-3
Łącznie2210007192001111

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *