19-01-2019 19:50

Skuteczność bramkarzy: Mieczysław Chochel 50% (5/10), Ernest Arsiuta 75% (3/4), Cezary Purta 37,5% (3/8), MVP meczu - Marek Majka

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Adam Turko31101003
Bogdan Ciaciek00000000
Daniel Gola1000100-1
Ernest Arsiuta000000003
Grzegorz Roman61111004
Grzegorz Staniów11001001
Łukasz Majka21100004
Mieczysław Chochel000000005
Paweł Urbaniak22200008
Piotr Krawczyk21010003
Bartłomiej Mielnik21010003
Łącznie19853400258
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Błażej Szwedo11010003
Damian Dobiech32110007
Damian Kotwica53100008
Marek Majka442000012
Oskar Pochwała842000012
Cezary Purta0000100-13
Łącznie211462100413

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *