KS Piast Wykroty vs Blaise & Megamaszyny

19-01-2019 19:50

Statystyka meczu

19
Strzały
21
8
Strzały celne
14
3
Asysty
2
4
Faule
1
25
Eval. drużyny
40

Skuteczność bramkarzy: Mieczysław Chochel 50% (5/10), Ernest Arsiuta 75% (3/4), Cezary Purta 37,5% (3/8), MVP meczu - Marek Majka

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Adam Turko31101003
Bogdan Ciaciek00000000
Daniel Gola1000100-1
Ernest Arsiuta000000030
Grzegorz Roman61111004
Grzegorz Staniów11001001
Łukasz Majka21100004
Mieczysław Chochel000000050
Paweł Urbaniak22200008
Piotr Krawczyk21010003
Bartłomiej Mielnik21010003
Łącznie19853400825
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Błażej Szwedo11010003
Damian Dobiech32110007
Damian Kotwica53100008
Marek Majka442000012
Oskar Pochwała842000012
Cezary Purta00001003-1
Łącznie211462100341

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com