05-01-2019 18:10

Zawodnik meczu - Przemek Karpiak Skuteczność bramkarzy: Przemek Karpiak 77,41% (24/31 strzałów obronionych), Wojciech Blicharski 100% (3/3 strzały obrobione), Krzysztof Kowalczyk 100% (3/3 strzały obrobione)

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Bartosz Berny00000000
Dariusz Hetnar0000100-1
Emil Karpiak00000000
Henryk Wiktorowski53000006
Patryk Pirożek53001005
Przemek Karpiak0000000024
Szymon Długosz20000000
Łącznie126002001024
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Artur Lipiński0000100-1
Albert Faryna14113100029
Wojciech Blicharski1001000-13
Jacek Bochnia13103100027
Krzysztof Kowalczyk000000003
Alan Adham71000002
Michał Cieślak00000000
Eryk Kliwak1491210021
Łącznie493175200776

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *