Nosacze vs 23 Śląski Pułk Artylerii

05-01-2019 18:10

Statystyka meczu

12
Strzały
49
6
Strzały celne
31
0
Asysty
4
2
Faule
3
10
Eval. drużyny
77

Zawodnik meczu - Przemek Karpiak Skuteczność bramkarzy: Przemek Karpiak 77,41% (24/31 strzałów obronionych), Wojciech Blicharski 100% (3/3 strzały obrobione), Krzysztof Kowalczyk 100% (3/3 strzały obrobione)

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Bartosz Berny00000000
Dariusz Hetnar0000100-1
Emil Karpiak00000000
Henryk Wiktorowski53000006
Patryk Pirożek53001005
Przemek Karpiak0000000240
Szymon Długosz20000000
Łącznie126002002410
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiStrzały obronioneEval.
Artur Lipiński0000100-1
Albert Faryna14113100029
Wojciech Blicharski10010003-1
Jacek Bochnia13103100027
Krzysztof Kowalczyk000000030
Alan Adham71000002
Michał Cieślak00000000
Eryk Kliwak1491210021
Łącznie493175200677

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com