06-12-2020 12:50

Statystyka gracza

Statystyka meczu

3
AsystyAsysty
2
28
Strzały oddane
25
17
Strzały celne
12
6
Faule
0
0
Żółte kartkiŻółte kartki
2
11
Straty
21
14
Przechwyty/odbiory
7
40
Eval.
13

  • Skuteczność bramkarzy:
    • Marcin Kopeć - 75,00% (9/12)
    • Jakub Głaz - 82,35% (14/17)
  • Zawodnik meczu - Piotr Skiba (eval. 13)
 

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Artur Bram0000000000
Dawid Wilas7500222008
Eugeniusz Bram2000101001
Łukasz Tokicz2110432003
Marcin Bram1100010001
Mateusz Pałka6411011009
Piotr Szewczyk3200210005
Piotr Skiba54124300013
Marcin Kopeć00000000009
Piotr Kata2000100001
Łącznie2817331411600419
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Dawid Burdyna300015000-4
Jakub Głaz000000000014
Jonatan Wyporkiewicz10001400-4
Kacper Wrzeszcz5111320104
Mateusz Kleszczyński7511150107
Przemysław Wołoszyn2100020000
Tomasz Kowal3300020004
Paweł Tur521110006
Łącznie2612327210201314

Comments

comments