12-12-2020 17:50

Statystyka gracza

Statystyka meczu

3
AsystyAsysty
0
18
Strzały oddane
43
9
Strzały celne
23
5
Faule
7
2
Żółte kartkiŻółte kartki
1
32
Straty
19
10
Przechwyty/odbiory
20

Skuteczność bramkarzy:

  • Adrian Kurczyna - 65,22% (15/23)
  • Kacper Kobyłecki - 55,56% (5/9)
Zawodnik meczu:
  • Kacper Pitek - eval. 11

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Adrian Kurczyna000002000-215
Daniel Krajcer4210241003
Dominik Krajcer0001120000
Jacek Kamola000016010-7
Jakub Bomba3110140002
Jarosław Szwed1001111000
Kacper Żukowski000004000-4
Krystian Krajcer000002200-4
Krzysztof Zawada0000110000
Ksawery Sobiecki4220231006
Rafał Szwed6401130155
Łącznie189431032525-115
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Jakub Fila1110101004
Kacper Kobyłecki00000000005
Kacper Pitek75202311010
Kamil Skiba5310230007
Karol Borowski6300221005
Konrad Gozdek6210112004
Leon Kurczewski4100110002
Marcel Ostrowski5310450007
Marcel Tupaj7310412009
Wiktor Skawiński2210330006
Łącznie4323802019710545

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *