Imię:
Cyprian
Nazwisko:
Polak

Tabela

SezonStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Runda zasadnicza 2019/202043005410060
Grupa Spadkowa 2019/202015128281110038
Łącznie1915821315200440

Tabela meczów

MeczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
FcPoNalewce vs Young Boys Bolesławiec1100240000
FcPoNalewce vs KS Piast Wykroty22003000070
Piłkarskie Asy vs FcPoNalewce100000100-1
FcPoNalewce vs Young Boys Bolesławiec0000110000
FcPoNalewce vs FC Wkrętacze0000000000
FcPoNalewce vs Piłkarskie Asy3210030003
FcPoNalewce vs Blackcocks1210727710035

Comments

comments