Imię:
Cyprian
Nazwisko:
Polak
  • 2019/2020 - FcPoNalewce (Ekstraklasa, miejsce 8)
  • 2020/2021 - FcPoNalewce (Wooden Garden Ekstraklasa)

Tabela

SezonStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Runda zasadnicza 2019/202043005410060
Grupa Spadkowa 2019/202015128281110038
Wooden Garden Ekstraklasa 2020/2021210026100-3
Łącznie2116821521300410

Tabela meczów

MeczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
FcPoNalewce vs Young Boys Bolesławiec1100240000
FcPoNalewce vs KS Piast Wykroty22003000070
Piłkarskie Asy vs FcPoNalewce100000100-1
FcPoNalewce vs Young Boys Bolesławiec0000110000
FcPoNalewce vs FC Wkrętacze0000000000
FcPoNalewce vs Piłkarskie Asy3210030003
FcPoNalewce vs Blackcocks1210727710035
FcPoNalewce vs Young Boys Bolesławiec2100120001
FcPoNalewce vs FC Chłopaki do Wzięcia141-4

Comments

comments