Imię:
Rafał
Nazwisko:
Szwed
2019/2020 - FC Wkrętacze (Ekstraklasa, miejsce 10, spadek do  I Ligi) 2020/2021 - Young Stars Gromadka (I Liga)

Tabela

SezonStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Runda zasadnicza 2019/2020159105600018
Grupa Spadkowa 2019/2020181042102111017
Futsal I Liga 2020/20211692131101513
Łącznie492873183812548

Tabela meczów

MeczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
FC Wkrętacze vs Salon Fryzjerski “SEBO”4300020004
Blackcocks vs FC Wkrętacze116105400014
FcPoNalewce vs FC Wkrętacze6312461106
FC Wkrętacze vs Young Boys Bolesławiec4210470003
FC Wkrętacze vs Blackcocks8520280008
Young Stars Gromadka vs FC Ocice4310030005
Young Stars Gromadka vs FC Ulani6401130155
Piłkarskie Asy vs Young Stars Gromadka621253

Comments

comments