Imię:
Szymon
Nazwisko:
Długosz
2018/2019 - Nosacze (Ekstraklasa, miejsce 7), 2020/2021 - FC Ocice (I Liga)

Tabela

SezonStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Sezon 2018/201918721300160
Futsal I Liga 2020/2021191030121630019
Łącznie3717511216600350

Tabela meczów

MeczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
KS Tygrysy vs Nosacze210000020
Nosacze vs 23 Śląski Pułk Artylerii20000000
All Stars vs Nosacze2000200-2
Automatyka BKS Bolesławiec vs Nosacze41101003
Nosacze vs BLACKCOCKS851100013
Young Stars Gromadka vs FC Ocice8210450005
FC Ocice vs FC Przecinaki Gierałtów86206520015
FC Ulani vs FC Ocice32261-1

Comments

comments