Middle size name:
Nalewka
FcPoNalewce - sezon 2019/2020

Nazwa Rozegrane mecze Bramka Asysta Yellow Card bramka samobójcza Czerwona kartka
3 0 0 0 0 0
4 8 2 0 0 0
4 6 5 2 0 0
4 0 0 0 1 0
0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0
3 5 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
4 9 1 0 0 1

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Adrian Paryś410016100-3
Cyprian Polak15128281110038
Damian Róg201065112232019
Damian Wójtowicz11500232200013
Jan Zdunek0000000000
Mariusz Burdza000114000-142
Mateusz Fila371350131530026
Patryk Skrok11100780003
Piotr Fila0000000000
Szymon Cieśla310013200-2
Wojciech Ostrowski412091172080144
Łącznie1426328982111182113742

Comments

comments