Middle size name:
Asy
  • 2019/2020 - Ekstraklasa (miejsce 9, spadek do Futsal I Ligi)
  • 2020/2021 - Futsal I Liga
Piłkarskie Asy - sezon 2019/2020

Nazwa Rozegrane mecze Bramka Asysta Yellow Card bramka samobójcza Czerwona kartka
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
3 7 1 0 0 0
4 3 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
4 1 3 0 0 0
4 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
4 1 0 0 0 0
4 6 1 0 0 0
3 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Dawid Wilas251771151900045
Eugeniusz Bram12631131110020
Łukasz Tokicz16813141810016
Marcin Bram5200513100-45
Mateusz Pałka3100310004
Piotr Szewczyk168101010100175
Piotr Turek311841262350042
Przemek Karpiak111000000425
Tomasz Chudzik6210514100-4
Łącznie1156318691109100014035

Comments

comments