Asystent Trenera:
Kierownik Drużyny:
Nazwa Rozegrane mecze Bramka Asysta Yellow Card bramka samobójcza
1 1 0 0 0
1 0 0 0 0
1 0 0 0 0
1 1 0 0 0
1 0 2 0 0
1 1 0 0 0
0 0 0 0 0
2 0 0 0 0
2 2 0 0 0
3 6 2 1 0
2 0 1 0 0
3 0 0 0 0
3 5 0 0 0
3 1 1 0 0

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Adrian Biniecki136103510011
Kamil Nizioł820015100-1
Mateusz Dmuchocki310330002
Oliwier Gasiak52207113001
Piotr Pokropywny2515619311046
Radosław Kondas14401113300-6
Szymon Sołowiej000002100-314
Tomasz Król2710207172012
Tymoteusz Szumiata84004101001
Łącznie10344112356913106314

Comments

comments