Mimo, że pierwszy mecz pomiędzy 23 Śląskim Pułkiem Artylerii a KS Tygrysami (9:5) rozegraliśmy tydzień temu, to oficjalnie rozpoczynamy zmagania w Futsal Lidze właśnie w najbliższą sobotę.

W grupie A naprzeciw siebie staną popularne “Cietrzewie” z Nosaczami. Formy obu drużyn to na razie zagadka, tym bardziej mecz będzie ciekawy.

W grupie B Blaisa & Megamaszyny czeka ciężki pojedynek z IV-ligowcami KS Piasta Wykroty. W jednej i drugiej drużynie nie brakuje dobrych zawodników, więc emocji na pewno nie zabraknie.

Wisienką na torcie będzie ostatnie spotkanie dnia: Automatyka BKS Bolesławiec dysponująca najbardziej doświadczonym i najszerszym składem w obecnych rozgrywkach Futsal Ligi stanie naprzeciw głodnych zwycięstw “Gwiazd”. W tych dwóch zespołach zobaczymy wielu znanych bolesławieckich obecnych i byłych piłkarzy, którzy niejednokrotnie cieszyli oko kibiców na trawiastych boiskach.

Zapraszamy w sobotę (8.12.2018 r.) na halę Szkoły Podstawowej Nr 1. Pierwszy mecz zaczyna się o godz. 17.20. Wstęp wolny.

 

 

 

Comments

comments

Posted in Futsal Liga