W najbliższą sobotę rozpoczynamy drugą fazę rozgrywek Futsal Ligi – fazę play-off. Drużyna, która wygra mecz, zagra w półfinałach, przegrani będą walczyć o miejsca 5-8. Wszystko według klucza, który znajdziecie w terminarzu rozgrywek.

Ćwierćfinał nr 1 (mecz nr 13) – 23 Śląski Pułk Artylerii – Automatyka BKS Bolesławiec – może to być bardzo ciekawy pojedynek. “Wojskowi”, jak do tej pory, nie napotkali na jakiś wielki opór w meczach grupowych i z łatwością wygrali swoją grupę inkasując komplet punktów. Natomiast Automatyka mająca w swoim składzie wiele wybitnych lokalnych piłkarzy, nie może zaliczyć do udanych meczy rozegranych w swojej, silnej grupie. Zawodnicy Automatyki za wszelką cenę chcą zrehabilitować się po ostatniej wpadce i na pewno łatwo skóry nie sprzedadzą. W tym meczu, na tle mocnego przeciwnika, poznamy realną wartość piłkarzy 23 Śląskiego Pułku Artylerii.

Ćwierćfinał nr 2 (mecz nr 14) – KS Tygrysy – Blaise & Megamaszyny – Tygrysy z meczu na mecz rozpędzali się. Megamaszyny otarły się o drugą lokatę w swojej grupie i były równorzędnym przeciwnikiem dla zespołów, które zajęły wyższe miejsca w grupie B. Faworyta jest ciężko wskazać, ale dajemy troszkę więcej szans Blaisowi & Megamaszynom. Ostatecznie to boisko zweryfikuje, która drużyna zmierzy się w półfinale, a która będzie grała o miejsca 5-8.

Ćwierćfinał nr 3 (mecz nr 15) – All Stars – Nosacze – “Gwiazdy” do spotkania przystąpią w pełnym składzie, Nosacze nie odpuszczą. To będzie interesujący pojedynek najlepszego strzelca All Stars – Dawida Górskiego – i świetnie spisującego się w bramce Nosaczy – Przemka Karpiaka.

Ćwierćfinał nr 4 (mecz nr 16) – KS Piast Wykroty – Blackcocks – faworyta tego meczu można wskazać bardzo łatwo – Piast po 3 zwycięstwach w grupie jest również faworytem do wygrania całej Futsal Ligi. Zdaje się, że celem “Cietrzewi” jest dobra zabawa i powrót na boiska po latach przerwy. Niemniej jednak jesteśmy bardzo ciekawi, jak zaprezentuje się bramkarz Blackcocks – Dominik Cieślak, który do tej pory popisywał się skutecznością na poziomie blisko 80%.

 

Mecze rozpoczynamy w sobotę, 12 stycznia 2019 roku, o godz. 10.20. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

 

Comments

comments

Posted in Futsal Liga