W sobotę (19.01.2019 r.) zaczniemy od dwóch spotkań z dolnej części drabinki turniejowej. W pierwszym meczu dnia KS Tygrysy zmierzą się z Blackcocks. Obie ekipy w meczach ćwierćfinałowych doznały wysokich porażek, dlatego też będą chciały się w tym spotkaniu zrehabilitować i pokazać publiczności, że FUTSAL LIGA dla nich jeszcz się nie skończyła.

W kolejnym meczu dobrze ostatnio grająca Automatyka zmierzy się z Nosaczami. Z pewnością obie ekipy liczyły na grę o miejsca 1-4, ale niestety w tym sezonie będą musiały zadowolić się miejscami w drugiej połowie klasyfikacji. Czy po przegranym ćwierćfinale “Automaty” będzie stać na pokazanie dobrego futbolu? Przekonamy się o godz. 18.10.

Natomiast o godz. 19.00 na plac gry wybiegną ekipy All Stars i 23 Śląskiego Pułku Artylerii. Obu drużynom dajemy po 50% procent szans na zwycięstwo. Jedno jest pewne – w tym meczu emocji nie zabraknie.

Drugi półfinał również powinien być emocjonujący. Rozpędzające się Maszyny z Błażejem podejmą świetnie grających piłkarzy z Wykrot. Ten mecz rozpocznie się o godz. 19.50 i zakończy weekend FUTSAL LIGI.

Że względu na żałobę narodową, kolejkę rozpoczniemy od minuty ciszy. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na halę SP1 przy ul. Kościuszki Jana Pawła II 38c.

Comments

comments

Posted in Futsal Liga