Już w sobotę na parkiet hali SP1 przy ul. Jana Pawła II 38c wybiegną drużyny Futsal Ligi, aby zmierzyć się w drugiej kolejce Ekstraklasy. Część zespołów w tygodniu poczyniło kadrowe wzmocnienia, by lepiej zaprezentować się w kolejnych spotkaniach.

O godz. 17.20 na przeciw siebie staną KS Piast Wykroty i Piłkarskie Asy. Lider grupy A mocno wszedł w ligę i ma nadzieję na podtrzymanie wysokiej formy, natomiast Asy liczą na dużo lepszy występ niż to miało miejsce tydzień temu, tym bardziej, że w bramce zobaczymy Przemka Karpiaka.

Kapitan FcPoNalewce chciałby jak najszybciej zapomnieć o “dramacie, jaki się wydarzył w meczu z KS Piastem Wykroty” i w drugim meczu dnia jego zespół podejmie – czujących pewien niedosyt – “młodych” z Young Boys Bolesławiec, którzy po cichu liczą na awans do najlepszej szóstki ligi.

O godz. 19.00 czeka na nas prawdziwy hit dnia – FC Chłopaki do wzięcia vs. 23 Śląski Pułk Artylerii. Obie ekipy penie zwyciężyły w pierwszej kolejce a ich gra mogła się podobać. W meczu przeciw sobie zobaczymy z pewnością wiele walki i świetnych akcji. Jedno jest pewne, ktoś straci punkty, ktoś po tym meczu będzie powoli witał się z grupą mistrzowską.

Kolejne dwa mecze rozegrają się w grupie B Ekstraklasy. FC Wkrętacze rozegrają mecz z nieobecnym w zeszłym tygodniu Salonem Fryzjerski “Sebo”, który zapowiada, że taka wpadka już się nigdy nie przydarzy i na 1000% meldują się na hali. Oba zespoły potrzebują punktów, więc spotkanie będzie ekscytujące.

Ostatni mecz, o godz. 20.40, rozegrają Blaise & Megamaszyny z Blackcocks. Oba teamy poczyniły wzmocnienia w przerwie letniej, Megamaszyny podebrały zawodnika Young Boysom, a liczące na pozostanie w Ekstraklasie “Cietrzewie”, mające w pamięci poprzedni, średnio udany sezon, również dokonały wzmocnień, o których mówili trochę nieśmiale przed startem ligi, by nie zapeszyć.

Zapraszamy na halę wszystkich kibiców od godz. 17.20.

Comments

comments

Posted in Futsal Liga