Można powiedzieć, że jesteśmy jak Premiership – w tym roku gramy pomiędzy świętami a Sylwestrem. I w tym czasie zapraszamy kibiców na halę przy ul. Jana Pawła II 38c od godz. 17.20.

Rozpoczniemy od dwóch spotkań w grupie B, bardzo ważncyh spotkań szczególnie dla Kolonii, Blackcocks’ów i Wkrętaczy. Pierwsze dwa zespoły będą walczyć o punkty, które mogą przybliżyć je do grupy mistrzowskiej. W przypadku zwycięstwa Kolonii sprawa będzie teoretycznie roztrzygnięta, ale gdy wygrają “Cietrzeiwe”, to sytuacja w grupie będzie bardzo ciekawa. Przed Wkrętaczami bardzo trudne wyzwanie – muszą pokonać świetnie spisujące się Megamaszyny, które nie straciły jeszcze w tych rozgrywkach bramki. Blaise tym meczem kończy rogrywki w grupie B na pierwszym miejscu, bo ostanią kolejkę pauzuje. Czy do tego spotkania podejdą profesjoanlnie, czy może sprezentują Wkrętaczom 3 pkt.?

W grupie A dojdzie tego dnia do meczu lidera z wiceliderem grupy. Oba zespoły maja w swoich szeregach ciekawych zawodników i grają aktrakcyjnie dla oka kibiców. Słuch chodzą, że oba teamy wskutek wyjazdów świąteczncyh moga być osłabione kadrowo. Więc nie możemy wksazać jednoznacznego faworyta.

Pozostałe spotkania też powinny przynieść trochę emocji. Grające coraz lepszą piłkę Asy, ktróe szlifują już formę na decydujące mecze w grupie spadkowej, podejmą Young Boysów. W podobnej sytuacji co Piłkarskie Asy są zawodnicy FcPoNalewce. Tego dnia rozegrają mecz z wojskowymi, którzy walczą o grupę mistrzowską.

Jakie padną wyniki w najbliższą sobotę? Tego nie wiemy. wiemy za to jedno emocji na pewno nie zabrkanie.

Comments

comments

Posted in Futsal Liga