Ze względów na pewne ograniczenia programu, z którego korzystamy prowadząc całą ligę, jesteśmy zmuszeni wprowadzić małe poprawki w widoku statystyk na naszej stronie. I tu małe wytłumaczenie o co chodzi dokładnie.

Statystyki zawodników będą oddzielne dla rundy zasadniczej i dla rundy spadkowo-mistrzowskiej, tj. w widoku zawodnika nie będą one się sumowały, tylko będą rozdzielone na dwie części – runda zasadnicza i grupa mistrzowska lub spadkowa (zdjęcie poniżej).

Oczywiście będzie można dalej zobaczyć statystyki z poprzedniej rundy, sezonu wybierając sobie to, co nas interesuje. Aby zobaczyć statystyki z całej swojej “kariery” w Futsal Lidze, to trzeba w miejscu zaznaczonym strzałką dać na WYBIERZ.

Na stronie głównej były prezentowane zestawienia TOP 10 (suma bramek, suma asyst, średnia odbiorów na mecz, średnia strat na mecz, średnia fauli na mecz, suma żółtych i czerwonych kartek. W rundzie spadkowo-mistrzowskiej również tak to będzie wyglądało, ale z małą zmianą. Będą się wyświetlały te same statystyki wraz ze zdjęciami profilowymi zawodników, ale będzie to TOP 5 z każdej grupy, bez uwzględnienia danych z rundy zasadniczej.

Najważniejsze statystyki, czyli suma bramek, suma asyst, żółte i czerwone kartki z całego sezonu będą podane w innej formie i znajdziecie je w MENU —> FUTSAL LIGA —-> STATYSTYKI – PEŁNY SEZON.

Średnia strat, fauli i odbiorów dalej będą dostępne w profilu każdego zawodnika, ale nie będziemy ich już zliczać z całego sezonu (runda zasadnicza + runda spadkowo-mistrzowska). Tak jak wcześniej pisaliśmy, wynika to z pewnych ograniczeń programu.

Comments

comments

Posted in Informacje