To się porobiło po ostatnich meczach. Główni faworyci do zwycięstwa albo remisują, albo przegrywają. Blaise & Megamaszyny nie zawiodły. W grupie spadkowej obyło się raczej bez niespodzianek. I własnie dzięki takim meczom, jak w zeszłym tygodniu Nasza Ekstraklasa będzie z kolejki na kolejkę coraz ciekawsza.

godz. 17.20, Chłopaki do Wzięcia vs. Salon Fryzjerski “Sebo” – Po falstarcie falstarcie w pierwszej kolejce Chłopaki do Wzięcia muszą zakasać rękawy i wziąć się do odrabiania strat, bo w grupie mistrzowskiej każde potknięcie może oznaczać utratę szans na wygranie ligi. A o zwycięstwo z seryjnymi zwycięzcami będzie ciężko, bo Salon Fryzjerski “Sebo” ostatnio goli wszystkich równo i być może to ta drużyna będzie “czarnym koniem” rozgrywek.

godz. 18.10, 23 Śląski Pułk Artylerii vs. Blaise & Megamaszyny – w ostatnim meczu wojskowi udowodnili, że mimo strat poniesionych w walce, nie cofną się przed przeciwnikiem, a i będą w stanie skutecznie atakować pozycję swoich rywali. Jeśli zabezpieczą tyły tak samo jak w meczu z Chłopakami, to Megamaszyny będą musiały rozegrać zdecydowanie lepsze spotkanie od poprzedniego, żeby dopisać do swojego konta kolejne 3 punkty.

godz. 19.00, FcPoNalewce vs. FC Wkrętacze – dla “nalewek” będzie to mecz o 6 punktów. Nie mogą sobie pozwolić na kolejną przegraną, bo to zdecydowanie oddali ich od utrzymania w Ekstraklasie. Wkrętacze poprzednią kolejkę oglądali z trybun i będzie to ich pierwszy mecz w tej fazie rozgrywek. Dla każdej z drużyn, można powiedzieć, że będzie to mecz o życie.

godz. 19.50, KS Kolonia Old Stars vs. KS Piast Wykroty – zapowiedzi kapitana Kolonii o ich małych zwycięstwach w postaci każdej strzelonej bramki można chyba puścić w niepamięć. Po dokonaniu wzmocnień mogą zagrozić nie tylko Piastowi, ale również pozostałym ekipom. Już napędzili trochę strachu Blaisowi, choć nie byli w pełnym składzie. A Piast po słabym występie w zeszłym tygodniu będzie chciał się odkuć, tym bardziej, że stawią się na mecz w pełnym składzie, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że dalej myślą o pierwszym miejscu na koniec ligi.

godz. 20.40, Blackcocks vs. Young Boys Bolesławiec – “Cietrzewie” muszą ten mecz wygrać! Tylko, czy Young Boy’si im na to pozwolą??? Tak na dobrą sprawę, to wszystko może się zdarzyć… Zapraszamy ww sobotę od godz. 17.20 na halę przy ul. Jana Pawła II 38c. Będzie się działo….

Comments

comments

Posted in Futsal Liga