W najbliższą niedzielę dojedzie do kilku ciekawych pojedynków, a przy odpowiednich wynikach, sytuacje w poszczególnych ligach mogą być bardzo ciekawe przed świętami.

W Futsal I Lidze Piłkarskie Asy będą szukały pierwszego zwycięstwa w meczu przeciw Young Stars Gromadka. Obie ekipy jeszcze nie pokazały pełni swoich umiejętności, więc może to będzie właśnie ten mecz. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.10.

Stare Jaroszowice, które są obecnie liderem Futsal I ligi, zmierzą się o godz. 12.50 z mającymi pecha Przecinakami z Gierałtowa. Przecinaki, aby myśleć o pierwszej czwórce, muszą wzbić się na wysoki piłkarski poziom, aby pozostałe drużyny im nie uciekły.

W trzecim meczu dojdzie do pojedynku dwóch drużyn, które w zeszłym tygodnie rozegrały świetne zawody. Czy FC Ocice i FC Ulani przygotują nam dobre widowisko?? Wszystko okaże się o godz. 14.30.

W Wooden Garden Ekstraklasie aż 3 mecze zapowiadają się niezwykle interesująco. Blaise & Megamaszyny zmierzą się z Young Boysami (godz. 10.20), Salon Fryzjerski “Sebo” powalczy z KS Kolonią trochę Wartą (godz. 12.00) i w ostatnim meczu FcPoNalewce będzie rywalizować z Chłopakami do Wzięcia.

Przy dobrym układzie wyników, może się okazać, że 4 drużyny będą miały po 6 punktów na swoim koncie. Przegrana jakiejkolwiek drużyny z pary Salon Fryzjerski “Sebo” – KS Kolonia trochę Warta, praktycznie wyeliminuje team z walki o play-offy. Ta kolejka dużo nam powie, albo jeszcze bardzie skomplikuje sprawę przed play-offami.

Przypominamy, że wszystkie mecze w ramach Futsal Ligi rozgrywane są bez udziału publiczności.

Comments

comments

Posted in Futsal Liga