Rozpoczynając III edycje Futsal Ligi w czasie pandemii liczyliśmy się z trudnościami, które mogły wycieknąć z niepewnej sytuacji epidemiologicznej. Rozgrywki zostały przerwane po 3 kolejkach.

Jeszcze w styczniu została podjęta decyzja z wraz z kapitanami drużyn (przy pełnym zrozumieniu sytuacji niezależnej od nas), że zakończymy sezon 2020/2021 na hali tak szybko, jak będzie to możliwe po zakończeniu rund wiosennych na trawie.

Nikt nie przypuszczał, że jednak będzie on trwał do ostatniego weekendu czerwca. W związku z tym, że zaczyna się sezon urlopowy, postanowiliśmy skrócić rozgrywki do jednego weekendu i rozegrać mecze sezonu zasadniczego.

Będziemy grać 3-4 lipca 2021 roku i dwa najlepsze zespoły z Futsal I ligi awansują do Ektraklasy. Z Wooden Garden Ekstraklasy w tym roku nikt nie spada niżej, więc tam będziemy walczyć o mistrzostwo.

Mając na uwadze sezon urlopowy, kapitanowie mogą do końca tygodnia (tj. 2 lipca 2021) zgłosić dodatkowych 3 zawodników do swojego teamu poprzez formularz zgłoszenia dodatkowego zawodnika.

Z racji tego, że nie damy rady rozegrać wszystkich zaplanowanych spotkań, wszystkie drużyny biorące udział w tym sezonie w rozgrywkach Futsal Ligi uzyskają rabat na udział w przyszłym sezonie.

Comments

comments

Posted in Informacje

Leave a Comment:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *