Jutrzejsza niedziela będzie wyjątkowa, jeśli chodzi o godziny rozgrywania spotkań w Wooden Garden Ekstraklasie. Jeśli chodzi o emocje, tych na pewno nie zabraknie.


Na początek dwa zespoły, które prawdopodobnie będą grały w drugim etapie w grupie spadkowej. Więc wynik tego meczu będzie niezwykle ważny dla jednych i drugich. Obie ekipy nie wygrały dotąd żadnego spotkania, a zdobyte 3 punkty w tym meczu podniosą morale wygrywającym. Pojedynek KS Kolonii Bolesławiec i Starych Jaroszowic o godz. 9.50.


Dwa kolejne mecze będą spotkaniami w niezwykle ciekawej grupie B, gdzie wszystko jeszcze może się wydarzyć. O 10.40 Piłkarskie Asy podejmą FcPoNalewce. Jedni i drudzy sprawiali niespodzianki już w tym sezonie – pozytywne i negatywne. Zaraz po tym meczu na boisko wybiegną Megamaszyny, które mają 0 dorobek punktowy!!!!! Tym razem spróbują zdobyć punkty przeciwko Powiatowym Smakoszom Piwa. Nie chcemy mówić, co by było gdyby, ale liczymy na to (po cichu na remis Asów i Nalewki oraz wygraną Megamaszyn), że w grupie B będą emocje do ostatnich sekund.


O godz. 12.20 wracamy do grupy A. Rozpędzeni Starzy ale jarzy powalczą z Auto Częściami Zabobrze. Czy Starzy podtrzymają fenomenalną formę z poprzedniego roku? Auto Części nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa i mają jeszcze szanse na awans. Wszystko jednak w ich nogach. O 13.10 hit kolejki: Chłopki do Wzięcia zagrają Young Boysami Bolesławiec. Mecz tak samo ważny, jak pierwsze spotkanie dnia. Gdy oba zespoły awansują do grupy mistrzowskiej, to wynik tego meczu zostanie przeniesiony na drugi etap. Więc jest o co walczyć w perspektywie rywalizacji o mistrzostwo Futsalu.

Comments

comments

Posted in Futsal Liga