01-02-2020 19:50

Statystyka gracza

Statystyka meczu

2
AsystyAsysty
3
26
Strzały oddane
18
14
Strzały celne
11
8
Faule
6
2
Żółte kartkiŻółte kartki
0
1
Czerwone kartkiCzerwone kartki
0
26
Straty
32
18
Przechwyty/odbiory
13
14
Eval.
14

MVP meczu: Kamil Kurianowicz - eval. 9, skuteczność bramkarzy: Michał Piotrowski - 71,43% (10/14), Jakub Walczak - 36,36% (4/11)

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Adrian Puzio5310543202
Błażej Szwedo3301230012
Damian Dobiech2100200004
Damian Oleś200013000-2
Filip Zagórski2100550002
Jakub Walczak000003000-34
Krystian Smolarek4301130005
Marek Majka8330245005
Oskar Ilczyna000001000-1
Łącznie2614421826821144
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Daniel Ziółkowski4212043001
Ernest Skóra2100111001
Kamil Kurianowicz3320441009
Konrad Skóra100016000-5
Michał Piotrowski000004000-410
Nykolay Maliutin3221490004
Oskar Małecki5320341008
Łącznie18117313326001410

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *