07-12-2019 19:00

Statystyka gracza

Statystyka meczu

Asy
Asy
6
AsystyAsysty
0
24
Strzały oddane
9
16
Strzały celne
3
2
Faule
4
11
Straty
16
16
Przechwyty/odbiory
10
59
Eval.
0

Zawodnik meczu: Mateusz Baszak - eval. 19 Skuteczność bramkarzy: Michał Piotrowski - 66,67% (2/3), Jacek Skrok -  43,75% (7/16)

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Daniel Ziółkowski21113300050
Ernest Skóra11000010010
Konrad Skóra22114200090
Mateusz Baszak752252000190
Michał Piotrowski10010000012
Nykolay Maliutin11111210040
Oskar Małecki543022100130
Maciej Liszka52101000070
Łącznie2416961611300592
Asy
GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Dawid Wilas20002110000
Eugeniusz Bram21003500000
Jacek Skrok000001000-17
Krystian Sandra000002000-20
Łukasz Tokicz00003200010
Marcin Bram000000300-30
Mateusz Pałka52102500030
Łącznie93101016400-27

Comments

comments



Leave a Comment:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *