FC Chłopaki do Wzięcia - sezon 2019/2020
Nazwa Rozegrane mecze Bramka Asysta Yellow Card bramka samobójcza Czerwona kartka
3 0 1 0 0 0
3 1 2 0 0 0
3 0 1 0 1 1
0 0 0 0 0 0
3 2 1 0 0 0
3 2 0 1 0 0
3 3 1 1 0 0
2 2 1 0 0 0
3 3 1 1 0 0
1 0 1 0 0 0
2 3 0 1 0 0

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Adrian Paryś421410
Bartosz Przybylski839132
Cezary Purta5116701-534
Ernest Skóra5324726
Konrad Nowak136268616
Konrad Skóra221135134114
Mateusz Baszak144216614
Mateusz Wrzesiński1083771120
Nykolay Maliutin61110418
Oskar Małecki75318116
Łącznie9444154547716417134

Comments

comments