Middle size name:
Young Boys
  • 2019/2020  - Ekstraklasa (miejsce 7)
  • 2020/221 - Wooden Garden Esktraklasa
Young Boys Bolesławiec - 2019/2020
Nazwa Rozegrane mecze Bramka Asysta Czerwona kartka Yellow Card bramka samobójcza
4 2 1 0 0 0
5 2 1 0 0 0
5 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
5 5 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0
5 0 0 0 0 0
5 0 3 0 0 0
2 2 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0
4 4 0 0 0 0
5 1 0 0 0 0

GraczStrzały oddaneStrzały celneBramkiAsystyOdbiory/przechwytyStratyFauleŻółte kartkiCzerwone kartkiEval.Strzały obronione
Adam Wolski42213310080
Bartosz Gudzowski14821159200250
Dawid Kowalonek40007520000
Dawid Zasański2200121002
Dorian Latała3019501117100410
Eryk Marks4110141000
Igor Szewczyk00000-1100-648
Jakub Kwoczka930361040030
Maksymilian Rozmus00000000000
Marcel Grabarz00001010000
Mateusz Medyński26184011950041
Piotr Komada53105920020
Julian Trochanowski972014930020
Łącznie107631757576240013648

Comments

comments